Hubertus 2019 - Koło łowieckie "Bażant"
11204
post-template-default,single,single-post,postid-11204,single-format-standard,mkd-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.9,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Hubertus 2019

Hubertus 2019

Jak co roku w Święto Świętego Huberta odbyło się w Naszym Kole polowanie hubertowskie. Na zbiórce o godzinie 8.00 na Studzienniku Łowczy Koła przywitał wszystkich uczestników polowania i złożył życzenia wszystkim Koleżankom i Kolegom od Zarządu Koła i Zarządu Okręgowego. W trakcie polowania Nasz nowy Kolega Marcin pozyskał pierwszego w swoim życiu zająca, w związku z czym podczas przerwy przyjął z rąk Łowczego chrzest myśliwski. Po zakończonych łowach ułożono pokot, który składał się z 14 sztuk zajęcy i 6 kogutów bażantów. Udekorowano Króla Polowania, którym został również Kolega Marcin, Vice-Króla i Króla Pudlarzy. Cała trójka Kolegów otrzymała pamiątkowe medale. Następnie wszyscy uczestnicy polowania udali się na uroczysty poczęstunek, zorganizowanym przez Kolegów odpowiedzialnych za oprawę polowania.

Z okazji Naszego Święta, Zarząd Koła życzy wszystkim myśliwym, ich rodzinom i sympatykom łowiectwa wszelkiej pomyślności i opieki Świętego Huberta. Darz Bór!